Напрямки діяльності

Тип організації: благодійна організація

Керівник організації: Федіна Юлія Пилипівна

Юридична адреса: 52400 , Україна, Дніпропетровська обл., с.м.т. Солоне, вул. Зінченко, 11/9

Телефон: (099)9214560; (098)5163987,

Електронна адреса: Dobro-fond@dobro.dp.ua Веб-сайт: Dobro.dp.ua

Регіон діяльності: Україна

Всеукраїнський благодійний фонд «Ренесанс Юкрейн» (далі — Фонд) розробляє і реалізує благодійні програми, залучаючи до їх здійснення громадян і юридичних осіб, комерційні і некомерційні організації. 

У своїй діяльності фонд грунтується на Декларації прав дитини і Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Господарського Кодексу України, Цивільного Кодексу України, Законів України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Фонд об’єднує зусилля громадськості щодо зміцнення ролі і авторитету сім’ї, надання допомоги дітям, які залишилися без піклування батьків, дітям з обмеженими можливостями здоров’я, обдарованим дітям, а також дитячим організаціям на території України.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ:

- сприяння реалізації благодійних програм для надання допомоги хворим дітям, дітям-інвалідам, дітям позбавленим батьківського піклування (дитячим будинкам, будинкам сімейного типу) тощо;

•підтримка талановитої молоді та організація благодійних заходів для дітей соціально незахищених категорій;

•розвиток і підтримка волонтерської діяльності;

•надання безкоштовних юридичних консультацій окремим категоріям осіб, іншої правової допомоги з метою сприяння дитячому усиновленню та збору коштів для реалізації програм фонду.

- висвітлення благодійної діяльності Фонду, зокрема через засоби масової інформації та власний веб-сайт, сприяння проведенню семінарів, конференцій.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.