Як стати волонтером

Волонтерам

 

Краще зробити одну добру справу, ніж сказати сто добрих слів.

Веселін Георгієв

 

Якщо Ви щиро прагнете зробити цей світ кращим та добрішим, подарувати радість хворим дітям, дітям-сиротам, підтримати наших військових, що ціною свого життя захищають наші мирні будні приєднуйтесь до команди волонтерів Всеукраїнського благодійного фонду «Ренесанс Юкрейн»

Хто такі волонтери?

Волонтери —  це люди, що здійснюють благодійну діяльність у формі безоплатного виконання робіт, надання послуг (добровільної діяльності), та прагнуть внести свій вклад в реалізацію соціально вагомих  проектів. Волонтерами  стають добровільно, розуміючи необхідність допомоги певним групам населення, працюючи на благо громадськості. Мотивом для волонтера  є не грошова винагорода, а бажання допомогти.

Побажання до волонтерів:

1)  До команди волонтерів потрібні відповідальні, порядні, щирі, товариські, ініціативні особистості.

 

2)  Не приймайте рішення емоційно, рішення має буди осмисленим, зваженим та прийнятим здоровим глуздом. Чітко визначте свої можливості та графік,  в якому Ви зможете допомагати.

 

3) Важливо зрозуміти та обрати для себе напрямок, в якому Ви найбільш ефективно зможете допомагати. Не розсіюватись на усі види задач, краще виконати одну, але дуже якісно.

 

Якщо Ви прийняли рішення стати частиною команди волонтерів, заповніть, будь ласка, заяву-анкету, яку Ви знайдете  тут, щоб ми могли ближче познайомитись та обговорити деталі, в якому саме напрямку Ви зможете допомагати роботі благодійного фонду.

Телефон для довідок: (098) 5163987

Dobro-fond@dobro.dp.ua

Иногда для идентификации сайтов в адресе после указания хоста стоит.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.