Як стати благодійником

Добро, яке ти робиш від серця, ти робиш

завжди собі.

Л. М. Толстой

Як стати благодійником?

Благоді́йництво — добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у поданні набувачам матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги. Специфічними формами благодійництва є меценатство і спонсорство.

Це діяльність, завдяки якій громадські та приватні ресурси та майно добровільно спрямовуються їхніми власниками для допомоги окремим соціально незахищеним групам людей, вирішення суспільних проблем, а також поліпшення умов громадського життя. Така підтримка надається не тільки біднякам, які живуть у злиднях, а й тим людям (громадським активістам, фахівцям, представникам творчих професій, учням і студентам) та некомерційним і неполітичним організаціям, котрі відчувають нестачу в коштах для вирішення  індивідуальних,  професійних, культурних, суспільних завдань та життя суспільства.

Стати благодійником дійсно просто:

  • • Для перерахування коштів достатньо зайти на сайт у розділ «Допомогти» або перерахувати кошти на розрахунковий рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Ренесанс Юкрейн» зазначений на сайті.

  • • Для передачі товарів ліків або іншій співпраці необхідно звернутись за фактичним місцезнаходженням благодійного фонду, а саме:

м. Дніпропетровськ, вул. Курчатова, 10, телефон (098) 5163987

  • Також можна написати листа з пропозиціями на електронну адресу:

Dobro-fond@dobro.dp.ua або за формою зворотного зв’язку зазначеною на сайті.

Москва — знаменитый книжный магазин в центре столицы с 60летней историей.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.